بررسی هاب هوشمند شیائومی

82 نمایش
Published

با محصولات شیائومی (Xiaomi) به راحتی و با کمترین هزینه خانه‌ی خود را هوشمند کنید. وجود یک کنترلر (گیت‌وی) مرکزی برای هر خانه هوشمندی ضروری و حائز اهمیت می باشد. در بازار، هاب های هوشمند متنوعی وجود دارند که هر یک از قابلیت های بسیاری نیز برخوردار هستند. اما هاب (گیت‌وی) هوشمند شیائومی نه تنها نسبت به رقبای خود از قیمت فوق العاده ای برخوردار است، بلکه از طریق قابلیت های منحصر به فرد آن می توانید محصولات خانه هوشمند شیائومی را به یکدیگر متصل نموده و خانه‌ یا محل کار خود را هوشمند کنید. این هاب از کیفیت ساخت بی نظیری نیز برخوردار بوده و بسیار سبک می باشد. 

هاب هوشمند شیائومی مهمترین و اصلی ترین دستگاه یک خانه هوشمند است و به عنوان یک مرکز کنترل برای کل خانه‌ی هوشمند می توان از آن استفاده نمود. سایر محصولات اینترنت اشیاء شیائومی می توانند از طریق پروتکل ZigBee و Bluetooth نیز به این دستگاه متصل شوند. این هاب هوشمند شیائومی را می توان از طریق اپلیکیشن Mi Home مدیریت و کنترل کنید. از این دستگاه به عنوان دستگاه کنترل کننده هوشمند مرکزی و یا گیت وی نیز یاد می شود. توجه داشته باشید که برای استفاده از دستگاه های خانه ی هوشمند شیائومی مانند سنسور درب و پنجره، سنسور دما و رطوبت شیائومی و ... به این هاب نیاز خواهید داشت. با هاب (گیت‌وی) هوشمند شیائومی مدل قادر خواهید بود انواع سنسورها مانند سنسور دما و رطوبت، سنسورهای درب و پنجره، پریز هوشمند شیائومی و ... را بهم متصل کنید. این دستگاه به لطف داشتن منبع تغذیه USB می تواند به صورت مستقیم (پریز برق) و یا از طریق لپ تاپ، کامپیوتر و ... روشن شود تا آن را درب هر جایی از خانه یا محل کار خود قرار دهید. این گیت‌وی هوشمند به گونه ای طراحی شده است تا از قابلیت اتصال کامل و یکپارچه‌ای برخوردار باشد و به شما هر آن چه که نیاز دارید را ارائه دهد. 

با این هاب هوشمند می توان سناریوهای جذاب و متنوعی را تعریف نمود. برای مثال می توانید با قرار دادن سنسور هوشمند درب و پنجره شیائومی درب کنار محل مورد نظر و متصل نمودن هاب هوشمند به آن، از بابت امنیت خانه‌ خود مطمئن باشید. بدین ترتیب هاب هوشمند شیائومی به عنوان یک دزدگیر عمل می کند و درب صورت ورود شخص ناشناس به خانه، به سرعت از آن مطلع می شوید. با داشتن این هاب می توانید به بهترین شکل از خانه هوشمند خود لذت ببرید و تمامی دستگاه ها را بطور همزمان و با ساده ترین روش کنترل کنید. در این ویدیو هاب هوشمند شیائومی را مورد نقد و بررسی قرار خواهیم داد تا شما را با قابلیت های ویژه آن آشنا کنیم و نحوه کارکرد آن را توضیح دهیم.

دسته بندی
آموزشی
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند