ویدیو برجسته

5 محصول برتر Ubiquiti در سال 2020

304 نمایش
Published

در این ویدئو قصد داریم تا به معرفی 5 محصول برتر شرکت Ubiquiti را در سال 2020 بپردازیم و قابلیت ها و ویژگی های هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. ممکن است محصولات برتر این شرکت از نظر شما متفاوت باشد اما اساس و معیار ما برای انتخاب این دستگاه ها قیمت مناسب و عملکرد مطلوب بوده است. از آنجایی که دستگاه های Ubiquiti نسبت به محصولات دیگر برندها از قابلیت های بیشتری برخوردار هستند، قیمت بالاتری نیز دارند. مقیاس پذیری و کانفیگ آسان و راحت از مهمترین ویژگی های این محصولات هستند که باعث می شوند مصرف کنندگان بتوانند تنظیمات را به سریع ترین روش ممکن انجام دهند.

یوبیکیوتی نتورکز (Ubiquiti Networks) یک شرکت فناوری آمریکایی است که در سال 2005 در سن خوزه ایالت کالیفرنیا تاسیس شد. یوبیکیوتی هم اکنون در شهر نیویورک مستقر است و به عنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات و محصولات مخابراتی بی سیم در حال فعالیت می باشد. اولین محصولات این شرکت سری کارت های رادیویی mini-PCI بودند که قیمت و امکانات خوبی را ارائه می دادند.

کارت های ایکستریم رینج (Xtreme Range) این شرکت با باندهای non-standard IEEE 802.11 به خوبی کار می‌کنند و از به وجود آمدن تداخل در باندهای 2.4 Ghz و 5.8 Ghz جلوگیری می‌نمایند. این شرکت همچنین تحت برند Ubiquiti Labs اکسس پوینت و روترهای شبکه بی سیم مش (Wireless Mesh Network) را به عنوان AmpliFi برای مصارف خانگی تولید و عرضه می کند.

دسته بندی
آموزشی
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند